Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellin
3-slaapkamer Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellín ligt in de La Candelaria wijk, op 6 minuten wandelafstand van Casa Tres Patios en biedt ruimte aan maximaal 5 gasten. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.
Het 70 m² grote appartement heeft een welgelegen locatie op 500 meter verwijderd van Teatriados en binnen een paar straten van metrostation Hospital. Het Museum of Antioquia ligt binnen 20 minuten lopen vandaan en de luchthaven Medellin Enrique Olaya Herrera bevindt zich op 5 km afstand van Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellin. Dit appartement is binnen 3 km van de Cerro Nutibara genesteld.
Gasten die verblijven in dit appartement kunnen genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken in de badkamer.
Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellin biedt een kitchenette met faciliteiten. De 1-badkamer accommodatie ligt in de buurt van het San Pedro busstation.
- Luchthavens
- Vliegveld Medellin Enrique Olaya Herrera7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Keycard toegang
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellin.
Gasten van Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellin kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Casa Tres Patios, binnen 6 minuten te voet ervan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Cerro Nutibara (3 km) en het Museum of Antioquia (1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellin in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellin naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellin te boeken?
De prijs van het boeken van Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellin is $29. - ❓
Wat is precies de grootte van Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellin?
Acogedor Apartamento Cerca Al Centro De Medellin bestaat uit 70 vierkante meter. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in het appartement?
Absoluut, biedt het appartement het gemak van een wasmachine.